Gizlilik Politikası / Privacy Policy

Site Hakkında

Yedikitabircocuk.com (bundan böyle “7k1c” veya “Site” olarak ifade edilecektir) gezi yazı ve fotoğraflarından oluşan bir web sitesidir.

Yazı ve Görseller

7k1c’ de yer alan görsel ve yazılar Site sahibine ait olup, her ne isim altında olursa olsun kısmen veya tamamen kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve Site sahibinin önceden verilmiş yazılı izni ve onayı olmaksızın kullanılamaz.

Yukarıdaki hususların ihlali halinde Site sahibinin her türlü hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.

Yazılım ve Tema

Bu site wordpress blog sistemini kullanmaktadır.

Rutin Bilgi Toplama

Bütün web siteleri, ziyaretçileri hakkında basit bilgileri kaydederler. Bu bilgiler, referans sayfalar, tarayıcı bilgileri, zaman bilgileri ve IP adresileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu bilgiler, kişisel olarak hiçbir ziyaretçiyi belirli kişiler konumuna sokmaz. Bu bilgiler, rutin yönetim ve bakım işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla kaydedilirler.

İletişim Bilgileri

Bu gizlilik politikası hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için info@7kita1cocuk.com adresinden detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

*************************************************************************************************************************************

Privacy Policy

About This Site

Yedikitabircocuk.com (“7k1c” or “Web-Site”) is a travel web site including notes and photos.

Texts & Visuals

The texts and visuals which were used in this Web-Site can not be copied or used totally or partially without the prior written consent of the Web-Site owner.

All legal rights of the Web-Site owner is reserved in case of a breach.

Software & Theme

This Web-Site is designed as a word press blog.

Routine Information Collection

All web servers track basic information about their visitors. This information includes, but is not limited to, IP addresses, browser details, timestamps and referring pages. None of this information can personally identify specific visitors to this site. The information is tracked for routine administration and maintenance purposes.

Contact Information

Concerns or questions about this privacy policy can be directed to info@7kita1cocuk.com for further clarification.

 

 

Leave a Reply